ایکاردی خرید بسیار خوبی برای میلان خواهد بود

با وجود اینکه ایکاردی همچنان با اینترمیلان قرارداد دارد اما این روزها صحبت از انتقال اون به رقیب همشهری یعنی میلان مطرح شده است.
چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۹

هم زمان با ورود آنتونیو کنته به اینتر ایکاری در لیست بازیکنان مازاد این تیم قرار گرفت و سرمربی جدید اعلام کرد که مهاجم جنجالی آرژانتینی در برنامه های او جایی ندارد. موضوعی که سبب انتقال قرضی ایکاردی به پاریس شد. ایکاردی که هم اکنون لوکاکو را جانشین خود در اینتر می بیند عملکرد درخشانی در لوشمپیونه داشته و در ۳۱ بازی ۲۰ بار برای پاریسی ها گلزنی کرده و مهاجم اصلی این تیم یعنی ادینسون کاوانی را نیمکت نشین کرده است. با این وجود بنظر می رسد مالکان قطری پاریس سن ژرمن تمایلی به دائمی کردن قرارداد ایکاردی نداشته و او در انتهای فصل به اینتر بازخواهد گشت.

در این بین مارکو سیمونه بازیکن سابق باشگاه آث میلان ایتالیا معتقد است که در صورت عدم تمدید قرارداد زلاتان ابراهیموویچ کاوانی و ایکاردی می توانند مشکلات رسونری را در خط حمله برطرف کنند. سیمونه می گوید : من فکر میکنم که باید رافائل لیائو را در تیم نگه داریم او استعداد خوبی است و نمی توان بخاطر اشتباهاتی که دارد از او صرف نظر کنیم چرا که اگر اشتباهات بازیکنان مستعد را تحمل نکنیم همواره باید به خانه اول بازگردیم. سیمونه افزود : من معتقدم فروش پیونتک کار درستی بود اما چنانچه ایبرا میلان را ترک کند ما دچار کمبود مهاجم خواهیم بود که در این صورت بازیکنی مثل آرکادیوژ میلیک گزینه بسیار خوبی است اما اگر نظر من را بخواهید کاوانی و ایکاردی را به او ترجیح می دهم.

 اخبار کوتاه

رونالد کومان در بیمارستان بستری شد

رونالد کومان سرمربی تیم ملی فوتبال هلند به دلیل مشکل قلبی در بیمارستان بستری شد.
کومان به دلیل مشکل قلبی در بیمارستانی در آمستردام بستری شده است.
بر این اساس راب جانسون مدیر برنامه‌های کومان اعلام کرد که شرایط مدافع سابق تیم ملی فوتبال هلند و سرمربی باشگاه‌های ساوتهمپتون و اورتون انگلیس پایدار شده است.
وی در حال حاضر هدایت لاله‌های نارنجی را برعهده دارد.

نخست وزیر ایتالیا مسابقات سری‌آ را لغو می‌کند

بنا به گزارش رسانه های ایتالیا وزارت ورزش این کشور به تیم های فوتبال مجوز داده تا تمرینات فردی خود از فردا آغاز کنند و تمرینات گروهی نیز با رعایت نکات بهداشتی برگزار شود.
اما نشریه « La Repubblica» ایتالیا امروز مدعی شد کونته، نخست وزیر ایتالیا می خواهد چهارشنبه آینده رسما لغو بازی های سری آ ایتالیا را به خاطر حفظ سلامت شهروندان و اهالی ورزش اعلام کند.

فرتونگن با تاتنهام تمدید می کند

تاتنهامی‌ها قصد دارند تا یان فرتونگن را حفظ کنند. طبق گزارش دیلی تلگراف، هاتسپر و بازیکن ملی پوش مذاکراتی از قبل برای ادامه همکاری انجام داده اند. براساس توافق صورت گرفته قرار است مدافع 33 ساله یک سال دیگر در تیم لندنی بماند. قرارداد کنونی بازیکن با تجربه تا پایان فصل جاری است.

گام نخست برای همکاری؛ سرمربی بایرن با سانه تلفنی گفت وگو کرد

بایرن مونیخ از مدت ها قبل در نظر داشت فوروارد ۲۴ ساله منچسترسیتی را در اختیار بگیرد. تیم آلمانی می‌خواست این بازیکن را در تابستان گذشته جذب کند. البته بعد از آنکه سانه دچار مصدومیت شدید پارگی رباط صلیبی شد، پروژه جذب وی با تأخیر زیاد همراه شد.
طبق اعلام روزنامه بیلد اولین گام برای همکاری با وی از طریق تماس تلفنی هانس دیتر فلیک ، سرمربی‌ تیم برداشته شده است. بر اساس اعلام این منبع خبری مربی مونیخی‌ها با وینگر تکنیکی منچستر سیتی به مدت یک ساعت گفتگوی تلفنی کرده و درباره مسائل مربوط به همکاری احتمالی صحبت کرده است.

پیشنهاد جدید یووه به بارسلونا برای جذب ملو

سایت «فوتبال ایتالیا» خبر داد سران باشگاه یوونتوس از جذب آرتور ملو، هافبک برزیلی بارسلونا دست بردار نیستند. بیانکونری در جدیدترین پیشنهاد علاوه بر تقدیم پیانیچ در ازای جذب آرتورو ملو می خواهد ماتیا دی شیلیو، مدافعش را نیز در ضمن این انتقال به بارسلونا بدهد.

از دست ندهید...

رسانه‌های انگلیس احتمال می‌دهند که فصل 21-2020 لیگ برتر انگلیس پشت درهای بسته برگزار شود.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

مشکلات مالی در فوتبال و به خصوص بوندس لیگا به قدری جدی شده که بسیاری از باشگاه ها و کارشناسان معتقدند که قانون مالکیت در آلمان باید تغییر کند.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

یوونتوس حاضر است تنها در یک حالت پل پوگبا را به خدمت گیرد.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

ستاره مصری خط میانی بشیکتاش اسپور به تیم ترکیه ای برای ادامه همکاری چراغ سبز نشان داد.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399