رهایی دو ستاره باشگاه یوونتوس از بیماری کرونا

دانیله روگانی و بلیز ماتوئیدی دو ستاره یوونتوس موفق به شکست ویروس کرونا شدند.
چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۹

به گزارش سایت گل باشگاه یوونتوس اعلام کرد که تست کرونای جدید به عمل آمده از دانیله روگانی و بلیز ماتوئیدی نشان می‌دهد که آنها از شر این ویروس خلاص شده‌اند.

روگانی، مدافع ایتالیایی یوونتوس اولین بازیکن شاغل در سری آ بود که به کرونا مبتلا شد و به همین دلیل از ماه گذشته قرنطینه بود.

پس از او هم‌تیمی فرانسوی‌اش ماتوئیدی هم به این ویروس مبتلا شد، اما خوشبختانه حال او نیز مانند روگانی به خاطر ابتلا به این ویروس رو به وخامت نرفت.

باشگاه یوونتوس عصر امروز با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که هر دو بازیکنان تست دوگانه تشخیص ابتلا به کرونا - کووید 19، را انجام داده‌اند و نتایج تست هر دوی آنها منفی بوده است. بنابراین هر دو بازیکن سالم تلقی شده و دیگر نیاز به سپری کردن قرنطینه انفرادی ندارند.

پائولو دیبالا، مهاجم آرژانتینی یوونتوس سومین عضو این تیم بوده که به کرونا مبتلا شده و با اینکه به نظر می‌رسد که بهبودی کامل حاصل کرده، هنوز منتظر اعلام رسمی نتایج تست کرونایش از مجاری رسمی است.

این سه بازیکن با وجود بهبودی به این زودی‌ها به میادین باز نخواهند گشت، چرا که تعلیق مسابقات تا ابتدای ماه می تمدید شده و بعید است که حتی در آن زمان هم لیگ از سر گرفته شود به خصوص که مقامات عالی رتبه وزارت بهداشت و درمان این کشور نسبت به شیوع موج جدید ابتلا در صورت زودتر از سر گرفته شدن مشاغل هشدار‌ داده‌اند. کرونا تاکنون در ایتالیا جان بیش از 20 هزار نفر را گرفته است.اخبار کوتاه

رونالد کومان در بیمارستان بستری شد

رونالد کومان سرمربی تیم ملی فوتبال هلند به دلیل مشکل قلبی در بیمارستان بستری شد.
کومان به دلیل مشکل قلبی در بیمارستانی در آمستردام بستری شده است.
بر این اساس راب جانسون مدیر برنامه‌های کومان اعلام کرد که شرایط مدافع سابق تیم ملی فوتبال هلند و سرمربی باشگاه‌های ساوتهمپتون و اورتون انگلیس پایدار شده است.
وی در حال حاضر هدایت لاله‌های نارنجی را برعهده دارد.

نخست وزیر ایتالیا مسابقات سری‌آ را لغو می‌کند

بنا به گزارش رسانه های ایتالیا وزارت ورزش این کشور به تیم های فوتبال مجوز داده تا تمرینات فردی خود از فردا آغاز کنند و تمرینات گروهی نیز با رعایت نکات بهداشتی برگزار شود.
اما نشریه « La Repubblica» ایتالیا امروز مدعی شد کونته، نخست وزیر ایتالیا می خواهد چهارشنبه آینده رسما لغو بازی های سری آ ایتالیا را به خاطر حفظ سلامت شهروندان و اهالی ورزش اعلام کند.

فرتونگن با تاتنهام تمدید می کند

تاتنهامی‌ها قصد دارند تا یان فرتونگن را حفظ کنند. طبق گزارش دیلی تلگراف، هاتسپر و بازیکن ملی پوش مذاکراتی از قبل برای ادامه همکاری انجام داده اند. براساس توافق صورت گرفته قرار است مدافع 33 ساله یک سال دیگر در تیم لندنی بماند. قرارداد کنونی بازیکن با تجربه تا پایان فصل جاری است.

گام نخست برای همکاری؛ سرمربی بایرن با سانه تلفنی گفت وگو کرد

بایرن مونیخ از مدت ها قبل در نظر داشت فوروارد ۲۴ ساله منچسترسیتی را در اختیار بگیرد. تیم آلمانی می‌خواست این بازیکن را در تابستان گذشته جذب کند. البته بعد از آنکه سانه دچار مصدومیت شدید پارگی رباط صلیبی شد، پروژه جذب وی با تأخیر زیاد همراه شد.
طبق اعلام روزنامه بیلد اولین گام برای همکاری با وی از طریق تماس تلفنی هانس دیتر فلیک ، سرمربی‌ تیم برداشته شده است. بر اساس اعلام این منبع خبری مربی مونیخی‌ها با وینگر تکنیکی منچستر سیتی به مدت یک ساعت گفتگوی تلفنی کرده و درباره مسائل مربوط به همکاری احتمالی صحبت کرده است.

پیشنهاد جدید یووه به بارسلونا برای جذب ملو

سایت «فوتبال ایتالیا» خبر داد سران باشگاه یوونتوس از جذب آرتور ملو، هافبک برزیلی بارسلونا دست بردار نیستند. بیانکونری در جدیدترین پیشنهاد علاوه بر تقدیم پیانیچ در ازای جذب آرتورو ملو می خواهد ماتیا دی شیلیو، مدافعش را نیز در ضمن این انتقال به بارسلونا بدهد.

از دست ندهید...

رسانه‌های انگلیس احتمال می‌دهند که فصل 21-2020 لیگ برتر انگلیس پشت درهای بسته برگزار شود.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

مشکلات مالی در فوتبال و به خصوص بوندس لیگا به قدری جدی شده که بسیاری از باشگاه ها و کارشناسان معتقدند که قانون مالکیت در آلمان باید تغییر کند.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

یوونتوس حاضر است تنها در یک حالت پل پوگبا را به خدمت گیرد.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

ستاره مصری خط میانی بشیکتاش اسپور به تیم ترکیه ای برای ادامه همکاری چراغ سبز نشان داد.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399