کولیبالی و دریافت پیشنهاد از سه تیم بزرگ

گفته می‌شود که منچستر یونایتد، منچستر سیتی و پاری سن ژرمن خواهان جذب کالیدو کولیبالی از ناپولی هستند.
چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۹

به گزارش "ورزش سه"، مدافع تنومند و سنگالی از سال ۲۰۱۴ برای ناپولی به میدان رفته و در طول این سالها رئیس باشگاه ایتالیایی یعنی اورلیو دی لورنتیس بارها پیشنهاد های بزرگی را برای فروش کالیدو کولیبالی رد کرده است.

حالا و در همین رابطه اما لا ریپابلیکا مدعی شده در صورتی که کولیبالی در پایان فصل با یک پیشنهاد خوب مواجه شود به طور قطع ناپولی را ترک خواهد کرد و احتمالاً این آخرین سال حضور او در ترکیب تیم ایتالیایی خواهد بود.

اخیراً حتی گفته شد که دی لورنتیس پیشنهاد ۱۰۰ میلیون یورویی را برای فروش کولیبالی رد کرده است. با این حال به نظر می رسد که در چنین وضعیتی و با توجه به فشاری که ویروس کرونا به اقتصاد باشگاه‌ها وارد کرده، دریافت چنین پیشنهادی می تواند بیشتر شبیه یک رویا باشد. حالا لاریپابلیکا می‌گوید دردسر بزرگ ناپولی دستمزد ۱۶ میلیون یورویی کولیبالی است و این باشگاه نیز به همین خاطر خواهان فروش این بازیکن است.

در مورد مقصد بعدی کولیبالی اما همین منبع مدعی شده که سه باشگاه پاریسن ژرمن، منچستر یونایتد و منچستر سیتی خواهان جذب ستاره سنگالی ناپولی هستند اما به نظر می رسد که شیاطین سرخ برای جذب او شانس بیشتری داشته باشند.اخبار کوتاه

رونالد کومان در بیمارستان بستری شد

رونالد کومان سرمربی تیم ملی فوتبال هلند به دلیل مشکل قلبی در بیمارستان بستری شد.
کومان به دلیل مشکل قلبی در بیمارستانی در آمستردام بستری شده است.
بر این اساس راب جانسون مدیر برنامه‌های کومان اعلام کرد که شرایط مدافع سابق تیم ملی فوتبال هلند و سرمربی باشگاه‌های ساوتهمپتون و اورتون انگلیس پایدار شده است.
وی در حال حاضر هدایت لاله‌های نارنجی را برعهده دارد.

نخست وزیر ایتالیا مسابقات سری‌آ را لغو می‌کند

بنا به گزارش رسانه های ایتالیا وزارت ورزش این کشور به تیم های فوتبال مجوز داده تا تمرینات فردی خود از فردا آغاز کنند و تمرینات گروهی نیز با رعایت نکات بهداشتی برگزار شود.
اما نشریه « La Repubblica» ایتالیا امروز مدعی شد کونته، نخست وزیر ایتالیا می خواهد چهارشنبه آینده رسما لغو بازی های سری آ ایتالیا را به خاطر حفظ سلامت شهروندان و اهالی ورزش اعلام کند.

فرتونگن با تاتنهام تمدید می کند

تاتنهامی‌ها قصد دارند تا یان فرتونگن را حفظ کنند. طبق گزارش دیلی تلگراف، هاتسپر و بازیکن ملی پوش مذاکراتی از قبل برای ادامه همکاری انجام داده اند. براساس توافق صورت گرفته قرار است مدافع 33 ساله یک سال دیگر در تیم لندنی بماند. قرارداد کنونی بازیکن با تجربه تا پایان فصل جاری است.

گام نخست برای همکاری؛ سرمربی بایرن با سانه تلفنی گفت وگو کرد

بایرن مونیخ از مدت ها قبل در نظر داشت فوروارد ۲۴ ساله منچسترسیتی را در اختیار بگیرد. تیم آلمانی می‌خواست این بازیکن را در تابستان گذشته جذب کند. البته بعد از آنکه سانه دچار مصدومیت شدید پارگی رباط صلیبی شد، پروژه جذب وی با تأخیر زیاد همراه شد.
طبق اعلام روزنامه بیلد اولین گام برای همکاری با وی از طریق تماس تلفنی هانس دیتر فلیک ، سرمربی‌ تیم برداشته شده است. بر اساس اعلام این منبع خبری مربی مونیخی‌ها با وینگر تکنیکی منچستر سیتی به مدت یک ساعت گفتگوی تلفنی کرده و درباره مسائل مربوط به همکاری احتمالی صحبت کرده است.

پیشنهاد جدید یووه به بارسلونا برای جذب ملو

سایت «فوتبال ایتالیا» خبر داد سران باشگاه یوونتوس از جذب آرتور ملو، هافبک برزیلی بارسلونا دست بردار نیستند. بیانکونری در جدیدترین پیشنهاد علاوه بر تقدیم پیانیچ در ازای جذب آرتورو ملو می خواهد ماتیا دی شیلیو، مدافعش را نیز در ضمن این انتقال به بارسلونا بدهد.

از دست ندهید...

رسانه‌های انگلیس احتمال می‌دهند که فصل 21-2020 لیگ برتر انگلیس پشت درهای بسته برگزار شود.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

مشکلات مالی در فوتبال و به خصوص بوندس لیگا به قدری جدی شده که بسیاری از باشگاه ها و کارشناسان معتقدند که قانون مالکیت در آلمان باید تغییر کند.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

یوونتوس حاضر است تنها در یک حالت پل پوگبا را به خدمت گیرد.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

ستاره مصری خط میانی بشیکتاش اسپور به تیم ترکیه ای برای ادامه همکاری چراغ سبز نشان داد.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399