اتلتیکو مادرید مشتری جدید لاکازت

این احتمال وجود دارد که الکساندر لاکازت در پایان فصل آرسنال را به مقصد اتلتیکو مادرید ترک کند.
پنجشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۹

تابستان سال ۲۰۱۷ بود که الکساندر لاکازت بعد از گذراندن یک دوره طولانی در لیون، نهایتاً کشورش را ترک کرد و آرسنال را به عنوان ماجراجویی جدید خود انتخاب کرد.

مهاجم فرانسوی در یکی دو فصل اخیر نمایش های درخشانی را در ترکیب توپچی ها ارائه داده و با وجود کسب نتایج نه چندان خوب توسط این تیم لندنی، الکساندر لاکازت یکی از بهترین بازیکنان آرسنال بوده است. این ستاره فرانسوی در فصل جاری نیز عملکرد نسبتاً خوبی داشته و در ۲۰ بازی لیگ برتر آمار ۷ گل و ۳ پاس گل را به ثبت رسانده است.

با این حال بعد از اخراج اونای امری از آرسنال و روی کار آمدن میکل آرتتا، اوضاع برای لاکازت تغییر کرد چرا که به نظر می‌رسد سرمربی اسپانیایی اعتقاد چندانی به این مهاجم فرانسوی ندارد. آرتتا بیشتر از زوج گابریل مارتینلی و پیر امریک اوبامیانگ در خط حمله خود استفاده می‌کند؛ موضوعی که باعث شده لاکازت بیشتر به عنوان یار تعویضی به کار گرفته شود.

حالا اما نیمکت نشینی لاکازت در آرسنال شایعاتی را در رابطه با احتمال جدایی او از این تیم در پایان فصل به وجود آورده است. در همین رابطه نشریه‌ آاس اسپانیا مدعی شده که اتلتیکو مادرید می تواند گزینه خوبی برای لاکازت باشد. تیم اسپانیایی خواهان جذب یک مهاجم با کیفیت است و لاکازت نیز برای حضور در واندا متروپولیتانو آماده است اگرچه هنوز دو سال از قراردادش با آرسنال باقی مانده است.اخبار کوتاه

رونالد کومان در بیمارستان بستری شد

رونالد کومان سرمربی تیم ملی فوتبال هلند به دلیل مشکل قلبی در بیمارستان بستری شد.
کومان به دلیل مشکل قلبی در بیمارستانی در آمستردام بستری شده است.
بر این اساس راب جانسون مدیر برنامه‌های کومان اعلام کرد که شرایط مدافع سابق تیم ملی فوتبال هلند و سرمربی باشگاه‌های ساوتهمپتون و اورتون انگلیس پایدار شده است.
وی در حال حاضر هدایت لاله‌های نارنجی را برعهده دارد.

نخست وزیر ایتالیا مسابقات سری‌آ را لغو می‌کند

بنا به گزارش رسانه های ایتالیا وزارت ورزش این کشور به تیم های فوتبال مجوز داده تا تمرینات فردی خود از فردا آغاز کنند و تمرینات گروهی نیز با رعایت نکات بهداشتی برگزار شود.
اما نشریه « La Repubblica» ایتالیا امروز مدعی شد کونته، نخست وزیر ایتالیا می خواهد چهارشنبه آینده رسما لغو بازی های سری آ ایتالیا را به خاطر حفظ سلامت شهروندان و اهالی ورزش اعلام کند.

فرتونگن با تاتنهام تمدید می کند

تاتنهامی‌ها قصد دارند تا یان فرتونگن را حفظ کنند. طبق گزارش دیلی تلگراف، هاتسپر و بازیکن ملی پوش مذاکراتی از قبل برای ادامه همکاری انجام داده اند. براساس توافق صورت گرفته قرار است مدافع 33 ساله یک سال دیگر در تیم لندنی بماند. قرارداد کنونی بازیکن با تجربه تا پایان فصل جاری است.

گام نخست برای همکاری؛ سرمربی بایرن با سانه تلفنی گفت وگو کرد

بایرن مونیخ از مدت ها قبل در نظر داشت فوروارد ۲۴ ساله منچسترسیتی را در اختیار بگیرد. تیم آلمانی می‌خواست این بازیکن را در تابستان گذشته جذب کند. البته بعد از آنکه سانه دچار مصدومیت شدید پارگی رباط صلیبی شد، پروژه جذب وی با تأخیر زیاد همراه شد.
طبق اعلام روزنامه بیلد اولین گام برای همکاری با وی از طریق تماس تلفنی هانس دیتر فلیک ، سرمربی‌ تیم برداشته شده است. بر اساس اعلام این منبع خبری مربی مونیخی‌ها با وینگر تکنیکی منچستر سیتی به مدت یک ساعت گفتگوی تلفنی کرده و درباره مسائل مربوط به همکاری احتمالی صحبت کرده است.

پیشنهاد جدید یووه به بارسلونا برای جذب ملو

سایت «فوتبال ایتالیا» خبر داد سران باشگاه یوونتوس از جذب آرتور ملو، هافبک برزیلی بارسلونا دست بردار نیستند. بیانکونری در جدیدترین پیشنهاد علاوه بر تقدیم پیانیچ در ازای جذب آرتورو ملو می خواهد ماتیا دی شیلیو، مدافعش را نیز در ضمن این انتقال به بارسلونا بدهد.

از دست ندهید...

رسانه‌های انگلیس احتمال می‌دهند که فصل 21-2020 لیگ برتر انگلیس پشت درهای بسته برگزار شود.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

مشکلات مالی در فوتبال و به خصوص بوندس لیگا به قدری جدی شده که بسیاری از باشگاه ها و کارشناسان معتقدند که قانون مالکیت در آلمان باید تغییر کند.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

یوونتوس حاضر است تنها در یک حالت پل پوگبا را به خدمت گیرد.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

ستاره مصری خط میانی بشیکتاش اسپور به تیم ترکیه ای برای ادامه همکاری چراغ سبز نشان داد.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399