بن عطیه :پپ تاکتیسین بزرگی است اما شخصیت جالبی ندارد

دفاع وسط مراکشی الدوحیل که پیشتر با گواردیولا در بایرن مونیخ کار کرده درباره نقاظ ضعف شخصیتی این مربی اسپانیایی نکاتی را بیان کرده است.
جمعه ۲۹ فروردین ۱۳۹۹

مهدی بن عطیه دفاع وسط تیم ملی مراکش و الدوحیل قطر که سابقه بازی در تیم های یوونتوس و بایرن مونیخ را نیز در کارنامه دارد از روش و برخورد پپ گواردیولا با افراد انتقاد کرده و معتقد است یوونتوس نیازی به متقاعد کردن این مربی مشهور اسپانیایی برای کار در این تیم ندارد.

گواردیولا عملکرد بسیار موفق او در بارسلونا بایرن مونیخ و منچسترسیتی داشته و همین موضوع سبب شده تا بسیاری اورا یکی از برترین تاکتیسین های تاریخ فوتبال بدانند. در همین رابطه بن عطیه نیز او را به لحاظ تاکتیکی یکی از برترین مربیان جهان می داند اما معتقد است از مهارت های لازم برای جذب افراد برخوردار نیست. 

بن عطیه ۳۲ ساله در گفتگو با سایت گل می گوید : گواردیولا بدون شک بهترین مربی جهان است و هیچ شکی در این رابطه وجود ندارد اما از نظر مهارت های اجتماعی و برقراری رابطه با افراد شرایط خوبی ندارد و شخصیت او مرا به هیچ عنوان جذب نکرد. وی درباره حضور پپ در یووه معتقد است : گواردیولا بدون شک می تواند انتخاب خوبی برای یوونتوس باشد اما بنظر من ساری ایده های فوتبالی بسیار جذابی دارد. ملی پوش مراکشی افزود : در فوتبال تغییر همیشه به زمان نیاز دارد و فراموش نکنید یوونتوس ساری در آستانه بردن همه جامهاست. بنابراین عملکرد ساری تا اینجا واقعا خوب و ممتاز بوده و اصلا صحیح نیست در این شرایط از ورود یک مربی جدید صحبت کنیم یووه در حال حاضر یک مربی بسیار خوب دراختیار دارد.اخبار کوتاه

رونالد کومان در بیمارستان بستری شد

رونالد کومان سرمربی تیم ملی فوتبال هلند به دلیل مشکل قلبی در بیمارستان بستری شد.
کومان به دلیل مشکل قلبی در بیمارستانی در آمستردام بستری شده است.
بر این اساس راب جانسون مدیر برنامه‌های کومان اعلام کرد که شرایط مدافع سابق تیم ملی فوتبال هلند و سرمربی باشگاه‌های ساوتهمپتون و اورتون انگلیس پایدار شده است.
وی در حال حاضر هدایت لاله‌های نارنجی را برعهده دارد.

نخست وزیر ایتالیا مسابقات سری‌آ را لغو می‌کند

بنا به گزارش رسانه های ایتالیا وزارت ورزش این کشور به تیم های فوتبال مجوز داده تا تمرینات فردی خود از فردا آغاز کنند و تمرینات گروهی نیز با رعایت نکات بهداشتی برگزار شود.
اما نشریه « La Repubblica» ایتالیا امروز مدعی شد کونته، نخست وزیر ایتالیا می خواهد چهارشنبه آینده رسما لغو بازی های سری آ ایتالیا را به خاطر حفظ سلامت شهروندان و اهالی ورزش اعلام کند.

فرتونگن با تاتنهام تمدید می کند

تاتنهامی‌ها قصد دارند تا یان فرتونگن را حفظ کنند. طبق گزارش دیلی تلگراف، هاتسپر و بازیکن ملی پوش مذاکراتی از قبل برای ادامه همکاری انجام داده اند. براساس توافق صورت گرفته قرار است مدافع 33 ساله یک سال دیگر در تیم لندنی بماند. قرارداد کنونی بازیکن با تجربه تا پایان فصل جاری است.

گام نخست برای همکاری؛ سرمربی بایرن با سانه تلفنی گفت وگو کرد

بایرن مونیخ از مدت ها قبل در نظر داشت فوروارد ۲۴ ساله منچسترسیتی را در اختیار بگیرد. تیم آلمانی می‌خواست این بازیکن را در تابستان گذشته جذب کند. البته بعد از آنکه سانه دچار مصدومیت شدید پارگی رباط صلیبی شد، پروژه جذب وی با تأخیر زیاد همراه شد.
طبق اعلام روزنامه بیلد اولین گام برای همکاری با وی از طریق تماس تلفنی هانس دیتر فلیک ، سرمربی‌ تیم برداشته شده است. بر اساس اعلام این منبع خبری مربی مونیخی‌ها با وینگر تکنیکی منچستر سیتی به مدت یک ساعت گفتگوی تلفنی کرده و درباره مسائل مربوط به همکاری احتمالی صحبت کرده است.

پیشنهاد جدید یووه به بارسلونا برای جذب ملو

سایت «فوتبال ایتالیا» خبر داد سران باشگاه یوونتوس از جذب آرتور ملو، هافبک برزیلی بارسلونا دست بردار نیستند. بیانکونری در جدیدترین پیشنهاد علاوه بر تقدیم پیانیچ در ازای جذب آرتورو ملو می خواهد ماتیا دی شیلیو، مدافعش را نیز در ضمن این انتقال به بارسلونا بدهد.

از دست ندهید...

رسانه‌های انگلیس احتمال می‌دهند که فصل 21-2020 لیگ برتر انگلیس پشت درهای بسته برگزار شود.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

مشکلات مالی در فوتبال و به خصوص بوندس لیگا به قدری جدی شده که بسیاری از باشگاه ها و کارشناسان معتقدند که قانون مالکیت در آلمان باید تغییر کند.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

یوونتوس حاضر است تنها در یک حالت پل پوگبا را به خدمت گیرد.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

ستاره مصری خط میانی بشیکتاش اسپور به تیم ترکیه ای برای ادامه همکاری چراغ سبز نشان داد.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399