کالدرون: فرگوسن می خواست رونالدو به بارسلونا برود نه رئال مادرید!

طبق اظهارات رئیس اسبق رئال مادرید،امکان هم تیمی شدن کریستیانو رونالدو و لیونل مسی در بارسلونا وجود داشته است.
شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۹

رامون کالدرون در ایام کرونایی و دوره ای که مسابقات تعطیلی است، به گذشته نگاه کرده و نکاتی پنهان را برای علاقمندان بازگو کرده است.

وی که در سال های 2006تا 2009 رئیس باشگاه رئال مادرید بود، در مصاحبه با آس عنوان کرد امکان داشت در سال های گذشته کریستیانو رونالدو به جاری کهکشانی ها، پیراهن آبی و اناری  را به تن کرده و هم تیمی لیونل مسی شود.

این مقام سابق رئال اظهار داشت:در سال های 2007 و 2008 گفت وگوهای با کریستیانو داشتیم. شرایط بسیار سختی وجودداشت. چون منچستریونایتد نمی خواست رونالدو را از دست دهد.

کالدرون ادامه داد:خودش می خواست به رئال وصل شود. آلکس فرگوسن، سرمربی آن موقع یونایتد، نمی خواست با کریس وداع کند و او را به رئال بفروشد. چون ما می خواستیم صاحب افتخارات بیشتری نسبت به منچستریونایتد شویم. به همین خاطر سرآلکس او را تشویق به رفتن به بارسلونا می کرد.

او افزود: کاتالان ها اوضاع خوبی داشتند اما رونالدو دلش می خواست برای رئال بازی کند، ما قراردادی امضا کردیم. قرار گذاشتیم اگر پای حرفش نماند، 30 میلیون ضرر و زیان دهد.

رونالدو در سال 2009 در ازای 94 میلیون یورو به رئال مادرید پیوست.اخبار کوتاه

رونالد کومان در بیمارستان بستری شد

رونالد کومان سرمربی تیم ملی فوتبال هلند به دلیل مشکل قلبی در بیمارستان بستری شد.
کومان به دلیل مشکل قلبی در بیمارستانی در آمستردام بستری شده است.
بر این اساس راب جانسون مدیر برنامه‌های کومان اعلام کرد که شرایط مدافع سابق تیم ملی فوتبال هلند و سرمربی باشگاه‌های ساوتهمپتون و اورتون انگلیس پایدار شده است.
وی در حال حاضر هدایت لاله‌های نارنجی را برعهده دارد.

نخست وزیر ایتالیا مسابقات سری‌آ را لغو می‌کند

بنا به گزارش رسانه های ایتالیا وزارت ورزش این کشور به تیم های فوتبال مجوز داده تا تمرینات فردی خود از فردا آغاز کنند و تمرینات گروهی نیز با رعایت نکات بهداشتی برگزار شود.
اما نشریه « La Repubblica» ایتالیا امروز مدعی شد کونته، نخست وزیر ایتالیا می خواهد چهارشنبه آینده رسما لغو بازی های سری آ ایتالیا را به خاطر حفظ سلامت شهروندان و اهالی ورزش اعلام کند.

فرتونگن با تاتنهام تمدید می کند

تاتنهامی‌ها قصد دارند تا یان فرتونگن را حفظ کنند. طبق گزارش دیلی تلگراف، هاتسپر و بازیکن ملی پوش مذاکراتی از قبل برای ادامه همکاری انجام داده اند. براساس توافق صورت گرفته قرار است مدافع 33 ساله یک سال دیگر در تیم لندنی بماند. قرارداد کنونی بازیکن با تجربه تا پایان فصل جاری است.

گام نخست برای همکاری؛ سرمربی بایرن با سانه تلفنی گفت وگو کرد

بایرن مونیخ از مدت ها قبل در نظر داشت فوروارد ۲۴ ساله منچسترسیتی را در اختیار بگیرد. تیم آلمانی می‌خواست این بازیکن را در تابستان گذشته جذب کند. البته بعد از آنکه سانه دچار مصدومیت شدید پارگی رباط صلیبی شد، پروژه جذب وی با تأخیر زیاد همراه شد.
طبق اعلام روزنامه بیلد اولین گام برای همکاری با وی از طریق تماس تلفنی هانس دیتر فلیک ، سرمربی‌ تیم برداشته شده است. بر اساس اعلام این منبع خبری مربی مونیخی‌ها با وینگر تکنیکی منچستر سیتی به مدت یک ساعت گفتگوی تلفنی کرده و درباره مسائل مربوط به همکاری احتمالی صحبت کرده است.

پیشنهاد جدید یووه به بارسلونا برای جذب ملو

سایت «فوتبال ایتالیا» خبر داد سران باشگاه یوونتوس از جذب آرتور ملو، هافبک برزیلی بارسلونا دست بردار نیستند. بیانکونری در جدیدترین پیشنهاد علاوه بر تقدیم پیانیچ در ازای جذب آرتورو ملو می خواهد ماتیا دی شیلیو، مدافعش را نیز در ضمن این انتقال به بارسلونا بدهد.

از دست ندهید...

رسانه‌های انگلیس احتمال می‌دهند که فصل 21-2020 لیگ برتر انگلیس پشت درهای بسته برگزار شود.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

مشکلات مالی در فوتبال و به خصوص بوندس لیگا به قدری جدی شده که بسیاری از باشگاه ها و کارشناسان معتقدند که قانون مالکیت در آلمان باید تغییر کند.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

یوونتوس حاضر است تنها در یک حالت پل پوگبا را به خدمت گیرد.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

ستاره مصری خط میانی بشیکتاش اسپور به تیم ترکیه ای برای ادامه همکاری چراغ سبز نشان داد.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399