داوید لوئیز : عشق من به چلسی یک عشق واقعی بود

مدافع برزیلی سابق چلسی به خوبی می دانست که آرسنال تیمی است که سالها دفاع متزلزلی داشته است.
شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۹

داوید لوئیز دفاع وسط سابق چلسی و پی اس جی می گوید تابستان قبل هنگامی که با پیشنهاد توپچی های لندن مواجه شد در انتخاب خود دچار تردید شده است. این در حالی است که فرانک لمپارد که پس از مائوریتزیو ساری هدایت چلسی را به دست گرفته بود قصد داشت تا تغییرات مورد نظر خود را در چلسی ایجاد کند. در همین راستا اسطوره محبوب استمفوردبریج اعلام کرد که قصد دارد تا تعدادی از بازیکنان مستعد آکادمی باشگاه را به تیم اصلی وارد کند و این به معنای خروج برخی از بازیکنان قدیمی تیم نظیر داوید لوئیز بود.

این مدافع ۳۲ ساله برزیلی در گفتگو با وب سایت espn گفت : من همیشه در چلسی خوشحال بودم و شرایط خوبی داشتم. اما پس از تغییرات در کادر فنی متوجه شدم که دوران من در باشگاه چلسی به پایان رسیده البته انتظار نداشتم که با سرعت تصمیم به ترک باشگاه بگیرم. لوئیز ادامه داد : در حقیقت من پیش از آنکه آرسنالی ها پیشنهاد رسمی بدهند تصمیم به خروج از چلسی گرفته بودم اگر میدانستم که خط دفاع آرسنال شرایط خوبی ندارد و فشار زیادی به من وارد خواهد شد اما در نهایت پیشنهادشان را پذیرفتم. 

مدافع سابقا ملی پوش برزیلی افزود : دلیل قبول پیشنهاد آرسنال این بود که می خواستم تغییری در زندگی ایجاد کنم من همیشه مشتاق یادگیری هستم. هرچند حضور در ترکیب آرسنال هم به سادگی حاصل نشد و در ابتدا کار به سختی پیش می رفت. از طرفی فشار زیادی بابت خط دفاعی متزلزل آرسنال تحمل می کردم و از سوی دیگر تعداد زیادی از هواداران چلسی از حضور من در آرسنال ناراحت بودند و درک صحیحی از تصمیم شخصی من نداشتند.

مدافع برزیلی آرسنال افزود : عشق و علاقه و احترام من به چلسی و هواداران آن واقعی است. 

لوئیز درباره روزهای نخست حضور در آرسنال هم نظر جالبی دارد : اونای امری مربی بسیار خوبی است اما ما نتایج خوبی نمی گرفتیم و فشار روی همه ما زیاد شده بود ... گاهی اوقات تصمیمات عجیبی گرفته می شد که من از خودم می پرسیدم چرا همچین تصمیمی گرفت؟ چرا چنین اتفاقاتی میافتد؟

 اخبار کوتاه

رونالد کومان در بیمارستان بستری شد

رونالد کومان سرمربی تیم ملی فوتبال هلند به دلیل مشکل قلبی در بیمارستان بستری شد.
کومان به دلیل مشکل قلبی در بیمارستانی در آمستردام بستری شده است.
بر این اساس راب جانسون مدیر برنامه‌های کومان اعلام کرد که شرایط مدافع سابق تیم ملی فوتبال هلند و سرمربی باشگاه‌های ساوتهمپتون و اورتون انگلیس پایدار شده است.
وی در حال حاضر هدایت لاله‌های نارنجی را برعهده دارد.

نخست وزیر ایتالیا مسابقات سری‌آ را لغو می‌کند

بنا به گزارش رسانه های ایتالیا وزارت ورزش این کشور به تیم های فوتبال مجوز داده تا تمرینات فردی خود از فردا آغاز کنند و تمرینات گروهی نیز با رعایت نکات بهداشتی برگزار شود.
اما نشریه « La Repubblica» ایتالیا امروز مدعی شد کونته، نخست وزیر ایتالیا می خواهد چهارشنبه آینده رسما لغو بازی های سری آ ایتالیا را به خاطر حفظ سلامت شهروندان و اهالی ورزش اعلام کند.

فرتونگن با تاتنهام تمدید می کند

تاتنهامی‌ها قصد دارند تا یان فرتونگن را حفظ کنند. طبق گزارش دیلی تلگراف، هاتسپر و بازیکن ملی پوش مذاکراتی از قبل برای ادامه همکاری انجام داده اند. براساس توافق صورت گرفته قرار است مدافع 33 ساله یک سال دیگر در تیم لندنی بماند. قرارداد کنونی بازیکن با تجربه تا پایان فصل جاری است.

گام نخست برای همکاری؛ سرمربی بایرن با سانه تلفنی گفت وگو کرد

بایرن مونیخ از مدت ها قبل در نظر داشت فوروارد ۲۴ ساله منچسترسیتی را در اختیار بگیرد. تیم آلمانی می‌خواست این بازیکن را در تابستان گذشته جذب کند. البته بعد از آنکه سانه دچار مصدومیت شدید پارگی رباط صلیبی شد، پروژه جذب وی با تأخیر زیاد همراه شد.
طبق اعلام روزنامه بیلد اولین گام برای همکاری با وی از طریق تماس تلفنی هانس دیتر فلیک ، سرمربی‌ تیم برداشته شده است. بر اساس اعلام این منبع خبری مربی مونیخی‌ها با وینگر تکنیکی منچستر سیتی به مدت یک ساعت گفتگوی تلفنی کرده و درباره مسائل مربوط به همکاری احتمالی صحبت کرده است.

پیشنهاد جدید یووه به بارسلونا برای جذب ملو

سایت «فوتبال ایتالیا» خبر داد سران باشگاه یوونتوس از جذب آرتور ملو، هافبک برزیلی بارسلونا دست بردار نیستند. بیانکونری در جدیدترین پیشنهاد علاوه بر تقدیم پیانیچ در ازای جذب آرتورو ملو می خواهد ماتیا دی شیلیو، مدافعش را نیز در ضمن این انتقال به بارسلونا بدهد.

از دست ندهید...

رسانه‌های انگلیس احتمال می‌دهند که فصل 21-2020 لیگ برتر انگلیس پشت درهای بسته برگزار شود.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

مشکلات مالی در فوتبال و به خصوص بوندس لیگا به قدری جدی شده که بسیاری از باشگاه ها و کارشناسان معتقدند که قانون مالکیت در آلمان باید تغییر کند.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

یوونتوس حاضر است تنها در یک حالت پل پوگبا را به خدمت گیرد.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

ستاره مصری خط میانی بشیکتاش اسپور به تیم ترکیه ای برای ادامه همکاری چراغ سبز نشان داد.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399