ویکتور اوسیمن : پیشنهاد آرسنال را قبلا رد کردم اما الان از آن استقبال می کنم

مهاجم نیجریه ای لیل فرانسه می گوید پس از حضوردر جام جهانی زیر ۱۷ سال پیشنهاد آرسنال را رد کرده است اما هم اکنون از پیشنهاد توپچی ها استقبال می کند.
شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۹

ویکتور اوسیمن مهاجم باشگاه لیل فرانسه فاش کرد که برای پیوستن به آرسنال با ونگر مذاکره کرده اما در نهایت تصمیم گرفته تا برای رشد و پیشرفت بیشتر به پیشنهاد ولفسبورگ پاسخ مثبت بدهد. این درحالی است که این انتقال به هیچ عنوان موفق نبود و اوسیمن بدون به ثمر رساندن حتی یک گل به باشگاه شارلروا بلژیک فروخته شد. پس از رفتن به لیگ بلژیک اوضاع بهتر شد و اوسیمن فرم خوب خود را بدست آورده و با ارائه بازی های درخشان نظر کادر فنی تیم لیل فرانسه را به خود جلب کرد و در نهایت به این تیم پیوست.

درخشش اوسیمن تنها به شارلروا منحصر نمانده و نمایش های فوق العاده او در لیگ فرانسه به لیل کمک کرد تا در فصل جاری رقابت ها در رتبه چهارم جدول لوشمپیونه قرار بگیرد موضوعی که سبب شده تا باشگاه های بزرگی نظیر رئال مادرید بارسلونا و لیورپول مهاجم تیم ملی نیجریه را تحت نظر داشته باشند.

در همین راستا ستاره نیجریه ای لیل در گفتگو با ایندیپندنت گفت : من قبلا با ونگر مذاکره کردم او از من خواست که به آرسنال ملحق شوم در آن زمان انتخاب های زیادی داشتم بارسا اینتر اتلتیکو مادرید یوونتوس و تعداد دیگری از باشگاه های اروپایی می خواستند با من قرارداد امضا کنند. آرسنال گزینه خوبی بود اما بهترین انتخاب ممکن نبود من میخواستم به محض رسیدن به سن ۱۸ سالگی به صورت مداوم در ترکیب اصلی بازی کنم. بنابراین می خواستم به تیمی بروم که هم از نظر فیزیکی بهتر شوم و هم بتوانم فرصت بازی کردن داشته باشم ولفسبورگ این امکان را به من می داد. اوسیمن افزود : واضح است که دوست دارم روزی در لیگ برتر بازی کنم دراین رابطه با اودیون ایگالو صحبت کردم او یک بازیکن فوق العاده و یک برادر بزرگتر است. هدف من بازی در بزرگ ترین تیم های جهان است البته در حال حاضر از بودن در لیل احساس رضایت می کنم اما اولیت پیوستن به یک تیم بزرگ و حضور در ترکیب اصلی آن است. اخبار کوتاه

رونالد کومان در بیمارستان بستری شد

رونالد کومان سرمربی تیم ملی فوتبال هلند به دلیل مشکل قلبی در بیمارستان بستری شد.
کومان به دلیل مشکل قلبی در بیمارستانی در آمستردام بستری شده است.
بر این اساس راب جانسون مدیر برنامه‌های کومان اعلام کرد که شرایط مدافع سابق تیم ملی فوتبال هلند و سرمربی باشگاه‌های ساوتهمپتون و اورتون انگلیس پایدار شده است.
وی در حال حاضر هدایت لاله‌های نارنجی را برعهده دارد.

نخست وزیر ایتالیا مسابقات سری‌آ را لغو می‌کند

بنا به گزارش رسانه های ایتالیا وزارت ورزش این کشور به تیم های فوتبال مجوز داده تا تمرینات فردی خود از فردا آغاز کنند و تمرینات گروهی نیز با رعایت نکات بهداشتی برگزار شود.
اما نشریه « La Repubblica» ایتالیا امروز مدعی شد کونته، نخست وزیر ایتالیا می خواهد چهارشنبه آینده رسما لغو بازی های سری آ ایتالیا را به خاطر حفظ سلامت شهروندان و اهالی ورزش اعلام کند.

فرتونگن با تاتنهام تمدید می کند

تاتنهامی‌ها قصد دارند تا یان فرتونگن را حفظ کنند. طبق گزارش دیلی تلگراف، هاتسپر و بازیکن ملی پوش مذاکراتی از قبل برای ادامه همکاری انجام داده اند. براساس توافق صورت گرفته قرار است مدافع 33 ساله یک سال دیگر در تیم لندنی بماند. قرارداد کنونی بازیکن با تجربه تا پایان فصل جاری است.

گام نخست برای همکاری؛ سرمربی بایرن با سانه تلفنی گفت وگو کرد

بایرن مونیخ از مدت ها قبل در نظر داشت فوروارد ۲۴ ساله منچسترسیتی را در اختیار بگیرد. تیم آلمانی می‌خواست این بازیکن را در تابستان گذشته جذب کند. البته بعد از آنکه سانه دچار مصدومیت شدید پارگی رباط صلیبی شد، پروژه جذب وی با تأخیر زیاد همراه شد.
طبق اعلام روزنامه بیلد اولین گام برای همکاری با وی از طریق تماس تلفنی هانس دیتر فلیک ، سرمربی‌ تیم برداشته شده است. بر اساس اعلام این منبع خبری مربی مونیخی‌ها با وینگر تکنیکی منچستر سیتی به مدت یک ساعت گفتگوی تلفنی کرده و درباره مسائل مربوط به همکاری احتمالی صحبت کرده است.

پیشنهاد جدید یووه به بارسلونا برای جذب ملو

سایت «فوتبال ایتالیا» خبر داد سران باشگاه یوونتوس از جذب آرتور ملو، هافبک برزیلی بارسلونا دست بردار نیستند. بیانکونری در جدیدترین پیشنهاد علاوه بر تقدیم پیانیچ در ازای جذب آرتورو ملو می خواهد ماتیا دی شیلیو، مدافعش را نیز در ضمن این انتقال به بارسلونا بدهد.

از دست ندهید...

رسانه‌های انگلیس احتمال می‌دهند که فصل 21-2020 لیگ برتر انگلیس پشت درهای بسته برگزار شود.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

مشکلات مالی در فوتبال و به خصوص بوندس لیگا به قدری جدی شده که بسیاری از باشگاه ها و کارشناسان معتقدند که قانون مالکیت در آلمان باید تغییر کند.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

یوونتوس حاضر است تنها در یک حالت پل پوگبا را به خدمت گیرد.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

ستاره مصری خط میانی بشیکتاش اسپور به تیم ترکیه ای برای ادامه همکاری چراغ سبز نشان داد.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399