راکیتیچ: اگر لالیگا ادامه پیدا نکند بارسلونا باید قهرمان شود

ستاره کروات اعتقاد دارد که در صورت عدم بازسرگیری رقابت لالیگا بارسلونا باید قهرمان اعلام شود.
دوشنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۹

ایوان راکتیچ در آخرین اظهارنظر خود مدعی شده که در صورت عدم بازسرگیری لالیگا بارسلونا باید قهرمان اعلام شود. این ستاره کروات به علت اینکه اختلاف 6 امتیازی در صدرجدول وجود دارد اظهار داشته که باید به تلاش آنها تا اینجای فصل ارج و ارزش داده شود.

وی در مصاحبه با مارکای اسپانیا گفت: ما همه دوست داریم که دوباره بازی کنیم و با بازی کردن بتوانیم لالیگا را فتح کنیم. ولی من متوجه این موضوع هستم که اگر نتوانیم بازگردیم فصل به اتمام می رسد. راکیتیچ گفت: چون ما اول هستیم باید ما نیز قهرمان شویم.

وی که در خانه به تمرینات خود ادامه می دهد از دلتنگی نسبت به چمن فوتبال سخن گفت.

ستاره بارسلونا ادامه داد: دوست دارم که دوباره توپ را لمس کنم، در چمن بدوم و کار و همکاری را تجربه کنم. دوست دارم دوباره بازی را با هم تیمی هایم و مربی جدید ادامه دهم. البته ستاره کرواسی در انتهای مصاحبه خود از اولویت های زمان سخن گفت و مصون ماندن از ویروس را مهم تر از سایر اتفاق ها دانست.

راکیتیچ گفت: ما باید فصل را با یک برنامه ریزی درست به پایان برسانیم و باید چگونگی آغاز فصل آینده نیز در ذهنمان باشد. ما باید اولویت های حال زمان خود را بدانیم و آگاه باشیم که با احترام به همدیگر می توانیم به جلو پیش رویم.اخبار کوتاه

رونالد کومان در بیمارستان بستری شد

رونالد کومان سرمربی تیم ملی فوتبال هلند به دلیل مشکل قلبی در بیمارستان بستری شد.
کومان به دلیل مشکل قلبی در بیمارستانی در آمستردام بستری شده است.
بر این اساس راب جانسون مدیر برنامه‌های کومان اعلام کرد که شرایط مدافع سابق تیم ملی فوتبال هلند و سرمربی باشگاه‌های ساوتهمپتون و اورتون انگلیس پایدار شده است.
وی در حال حاضر هدایت لاله‌های نارنجی را برعهده دارد.

نخست وزیر ایتالیا مسابقات سری‌آ را لغو می‌کند

بنا به گزارش رسانه های ایتالیا وزارت ورزش این کشور به تیم های فوتبال مجوز داده تا تمرینات فردی خود از فردا آغاز کنند و تمرینات گروهی نیز با رعایت نکات بهداشتی برگزار شود.
اما نشریه « La Repubblica» ایتالیا امروز مدعی شد کونته، نخست وزیر ایتالیا می خواهد چهارشنبه آینده رسما لغو بازی های سری آ ایتالیا را به خاطر حفظ سلامت شهروندان و اهالی ورزش اعلام کند.

فرتونگن با تاتنهام تمدید می کند

تاتنهامی‌ها قصد دارند تا یان فرتونگن را حفظ کنند. طبق گزارش دیلی تلگراف، هاتسپر و بازیکن ملی پوش مذاکراتی از قبل برای ادامه همکاری انجام داده اند. براساس توافق صورت گرفته قرار است مدافع 33 ساله یک سال دیگر در تیم لندنی بماند. قرارداد کنونی بازیکن با تجربه تا پایان فصل جاری است.

گام نخست برای همکاری؛ سرمربی بایرن با سانه تلفنی گفت وگو کرد

بایرن مونیخ از مدت ها قبل در نظر داشت فوروارد ۲۴ ساله منچسترسیتی را در اختیار بگیرد. تیم آلمانی می‌خواست این بازیکن را در تابستان گذشته جذب کند. البته بعد از آنکه سانه دچار مصدومیت شدید پارگی رباط صلیبی شد، پروژه جذب وی با تأخیر زیاد همراه شد.
طبق اعلام روزنامه بیلد اولین گام برای همکاری با وی از طریق تماس تلفنی هانس دیتر فلیک ، سرمربی‌ تیم برداشته شده است. بر اساس اعلام این منبع خبری مربی مونیخی‌ها با وینگر تکنیکی منچستر سیتی به مدت یک ساعت گفتگوی تلفنی کرده و درباره مسائل مربوط به همکاری احتمالی صحبت کرده است.

پیشنهاد جدید یووه به بارسلونا برای جذب ملو

سایت «فوتبال ایتالیا» خبر داد سران باشگاه یوونتوس از جذب آرتور ملو، هافبک برزیلی بارسلونا دست بردار نیستند. بیانکونری در جدیدترین پیشنهاد علاوه بر تقدیم پیانیچ در ازای جذب آرتورو ملو می خواهد ماتیا دی شیلیو، مدافعش را نیز در ضمن این انتقال به بارسلونا بدهد.

از دست ندهید...

رسانه‌های انگلیس احتمال می‌دهند که فصل 21-2020 لیگ برتر انگلیس پشت درهای بسته برگزار شود.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

مشکلات مالی در فوتبال و به خصوص بوندس لیگا به قدری جدی شده که بسیاری از باشگاه ها و کارشناسان معتقدند که قانون مالکیت در آلمان باید تغییر کند.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

یوونتوس حاضر است تنها در یک حالت پل پوگبا را به خدمت گیرد.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

ستاره مصری خط میانی بشیکتاش اسپور به تیم ترکیه ای برای ادامه همکاری چراغ سبز نشان داد.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399