افشاگری ستاره اینترمیلان؛ قسم می‌خورم 23 بازیکن ما ژانویه تب و سرفه داشتند

روملو لوکاکو ستاره اینترمیلان به افشاگری از تیم خود پرداخت و گفت که پیش از این 23 نفر از 25 بازیکن نراتزوری دچار تب و سرفه بودند.
چهارشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۹

روملو لوکاکو مهاجم گلزن اینترمیلان یک افشاگری عجیب انجام داد و ادعا کرد: 23 نفر از 25 بازیکن اینترمیلان در ماه ژانویه دچار سرفه و تب بودند اما آزمایش کووید 19 بر روی آن‌ها انجام نشده است. این در شرایطی است که با وجود حضور نراتزوری در منطقه لومباردی به عنوان مرکز همه گیری کرونا در ایتالیا هیچ مورد مثبت و تایید شده کرونا در این تیم اعلام نشده است.

با این حال لوکاکو در جریان یک گفت و گوی اینستاگرامی با مجری بلژیکی صحبت‌های افشاگرانه‌ای بر زبان آورد. وی گفت: ما در ماه دسامبر یک هفته مرخصی داشتیم، ما به تیم بازگشتیم و قسم می‌خورم که 23 نفر از 25 بازیکن ما مریض بودند. من شوخی نمی‌کنم. ما مقابل کالیاری و راجا نایینگولان بازی کردیم و بعد از گذشت 25 دقیقه یکی از مدافعان ما نتوانست بازی کند و بالاجبار زمین را ترک کرد.

بازیکنی که لوکاکو به آن اشاره دارد  اشکرینیار است که در آن مسابقه (26 ژانویه) در دقیقه 17 بازی، از زمین به دلیل سرگیجه خارج شده بود و آنفلونزای او بهبود نیافته بود. البته در آن موقع پرونده رسمی درباره کروناویروس در ایتالیا باز نشده بود و بنابراین آن‌ها مورد آزمایش واقع نشدند.

لوکاکو عنوان کرد: همه سرفه می‌کردند و تب داشتند. وقتی گرم می‌کردم، احساس می‌کردم خیلی داغ تر از حد معمول هستم و من سال‌ها بود که دچار تب نشده بودم. بعد از بازی یک برنامه شام برنامه ریزی شده بود اما  اما من از آنها تشکر کردم و مستقیم به رختخواب رفتم. ما هرگز تست‌های کرونا را در آن لحظه انجام ندادیم.

مهاجم اینتر افزود: ما هفت بازیکن هستیم که همه دریک خیابان زندگی می‌کنیم. زندگی در ایتالیا با انگلیس متفاوت است زیرا در آنجا ما تقریبا هر 4 ماه یکبار به رستوران می‌رویم اما در این جا هر 4 هفته یک بار به رستوران می‌رویم.اخبار کوتاه

رونالد کومان در بیمارستان بستری شد

رونالد کومان سرمربی تیم ملی فوتبال هلند به دلیل مشکل قلبی در بیمارستان بستری شد.
کومان به دلیل مشکل قلبی در بیمارستانی در آمستردام بستری شده است.
بر این اساس راب جانسون مدیر برنامه‌های کومان اعلام کرد که شرایط مدافع سابق تیم ملی فوتبال هلند و سرمربی باشگاه‌های ساوتهمپتون و اورتون انگلیس پایدار شده است.
وی در حال حاضر هدایت لاله‌های نارنجی را برعهده دارد.

نخست وزیر ایتالیا مسابقات سری‌آ را لغو می‌کند

بنا به گزارش رسانه های ایتالیا وزارت ورزش این کشور به تیم های فوتبال مجوز داده تا تمرینات فردی خود از فردا آغاز کنند و تمرینات گروهی نیز با رعایت نکات بهداشتی برگزار شود.
اما نشریه « La Repubblica» ایتالیا امروز مدعی شد کونته، نخست وزیر ایتالیا می خواهد چهارشنبه آینده رسما لغو بازی های سری آ ایتالیا را به خاطر حفظ سلامت شهروندان و اهالی ورزش اعلام کند.

فرتونگن با تاتنهام تمدید می کند

تاتنهامی‌ها قصد دارند تا یان فرتونگن را حفظ کنند. طبق گزارش دیلی تلگراف، هاتسپر و بازیکن ملی پوش مذاکراتی از قبل برای ادامه همکاری انجام داده اند. براساس توافق صورت گرفته قرار است مدافع 33 ساله یک سال دیگر در تیم لندنی بماند. قرارداد کنونی بازیکن با تجربه تا پایان فصل جاری است.

گام نخست برای همکاری؛ سرمربی بایرن با سانه تلفنی گفت وگو کرد

بایرن مونیخ از مدت ها قبل در نظر داشت فوروارد ۲۴ ساله منچسترسیتی را در اختیار بگیرد. تیم آلمانی می‌خواست این بازیکن را در تابستان گذشته جذب کند. البته بعد از آنکه سانه دچار مصدومیت شدید پارگی رباط صلیبی شد، پروژه جذب وی با تأخیر زیاد همراه شد.
طبق اعلام روزنامه بیلد اولین گام برای همکاری با وی از طریق تماس تلفنی هانس دیتر فلیک ، سرمربی‌ تیم برداشته شده است. بر اساس اعلام این منبع خبری مربی مونیخی‌ها با وینگر تکنیکی منچستر سیتی به مدت یک ساعت گفتگوی تلفنی کرده و درباره مسائل مربوط به همکاری احتمالی صحبت کرده است.

پیشنهاد جدید یووه به بارسلونا برای جذب ملو

سایت «فوتبال ایتالیا» خبر داد سران باشگاه یوونتوس از جذب آرتور ملو، هافبک برزیلی بارسلونا دست بردار نیستند. بیانکونری در جدیدترین پیشنهاد علاوه بر تقدیم پیانیچ در ازای جذب آرتورو ملو می خواهد ماتیا دی شیلیو، مدافعش را نیز در ضمن این انتقال به بارسلونا بدهد.

از دست ندهید...

رسانه‌های انگلیس احتمال می‌دهند که فصل 21-2020 لیگ برتر انگلیس پشت درهای بسته برگزار شود.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

مشکلات مالی در فوتبال و به خصوص بوندس لیگا به قدری جدی شده که بسیاری از باشگاه ها و کارشناسان معتقدند که قانون مالکیت در آلمان باید تغییر کند.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

یوونتوس حاضر است تنها در یک حالت پل پوگبا را به خدمت گیرد.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

ستاره مصری خط میانی بشیکتاش اسپور به تیم ترکیه ای برای ادامه همکاری چراغ سبز نشان داد.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399