دمبله، پروژه جدید آرسنال

یک گزارش منتشر شده می گوید آرسنال خرید مهاجم تیم ملی فوتبال فرانسه را در دستور کار قرار داده است.
دوشنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

آرسنال برای فصل بعد می خواهد شرایط بهتری نسبت به فصل جاری داشته باشد. این تیم از زمانی که میکل آرتتا را جانشین اونای امری روی نیمکت مربیگری اش کرد، نگاهی متفاوت به انجام خریدهای جدید پیداکرده است. از جمله برنامه های که مدنظر مدیران باشگاه انگلیسی برای نقل و انتقالات تابستانی است،  می‌توان به انجام چند خرید برای بهبود کیفی بازی تیم اشاره کرد.

مطابق اعلام  اکسپرس آرسنال نام  عثمان دمبله را در فهرست خرید خود در پایان فصل جاری منظور کرده است .طبق اطلاعات این منبع مهاجم ملی پوش و البته همیشه مصدوم تیم ملی فرانسه نظر مدیریت تیم لندنی را به خود جلب کرده است.

روسای توپچی ها این فوروارد را که در ۷۴ بازی ۱۹ گل برای بارسلونا زده، مهاجمی مناسب در صورت بهبودی از مصدومیت می‌دانند. طبق این گزارش آرسنال هم اکنون گروهی را مامور مطالعه دقیق از عملکرد و وضعیت جسمی دمبله کرده است. باشگاه انگلیسی می خواهد با اطمینان خاطر در مسیر جذب وی گام بردارد.

دمبله  22 ساله در سال 2017 از بورسیا دورتموند آلمان به بارسلونا ملحق شد، اما نزد کاتالان‌ها همواره اسیر مصدومیت ها بود تا جایی که از ترکیب اصلی عمدتاً فاصله داشت.اخبار کوتاه

رونالد کومان در بیمارستان بستری شد

رونالد کومان سرمربی تیم ملی فوتبال هلند به دلیل مشکل قلبی در بیمارستان بستری شد.
کومان به دلیل مشکل قلبی در بیمارستانی در آمستردام بستری شده است.
بر این اساس راب جانسون مدیر برنامه‌های کومان اعلام کرد که شرایط مدافع سابق تیم ملی فوتبال هلند و سرمربی باشگاه‌های ساوتهمپتون و اورتون انگلیس پایدار شده است.
وی در حال حاضر هدایت لاله‌های نارنجی را برعهده دارد.

نخست وزیر ایتالیا مسابقات سری‌آ را لغو می‌کند

بنا به گزارش رسانه های ایتالیا وزارت ورزش این کشور به تیم های فوتبال مجوز داده تا تمرینات فردی خود از فردا آغاز کنند و تمرینات گروهی نیز با رعایت نکات بهداشتی برگزار شود.
اما نشریه « La Repubblica» ایتالیا امروز مدعی شد کونته، نخست وزیر ایتالیا می خواهد چهارشنبه آینده رسما لغو بازی های سری آ ایتالیا را به خاطر حفظ سلامت شهروندان و اهالی ورزش اعلام کند.

فرتونگن با تاتنهام تمدید می کند

تاتنهامی‌ها قصد دارند تا یان فرتونگن را حفظ کنند. طبق گزارش دیلی تلگراف، هاتسپر و بازیکن ملی پوش مذاکراتی از قبل برای ادامه همکاری انجام داده اند. براساس توافق صورت گرفته قرار است مدافع 33 ساله یک سال دیگر در تیم لندنی بماند. قرارداد کنونی بازیکن با تجربه تا پایان فصل جاری است.

گام نخست برای همکاری؛ سرمربی بایرن با سانه تلفنی گفت وگو کرد

بایرن مونیخ از مدت ها قبل در نظر داشت فوروارد ۲۴ ساله منچسترسیتی را در اختیار بگیرد. تیم آلمانی می‌خواست این بازیکن را در تابستان گذشته جذب کند. البته بعد از آنکه سانه دچار مصدومیت شدید پارگی رباط صلیبی شد، پروژه جذب وی با تأخیر زیاد همراه شد.
طبق اعلام روزنامه بیلد اولین گام برای همکاری با وی از طریق تماس تلفنی هانس دیتر فلیک ، سرمربی‌ تیم برداشته شده است. بر اساس اعلام این منبع خبری مربی مونیخی‌ها با وینگر تکنیکی منچستر سیتی به مدت یک ساعت گفتگوی تلفنی کرده و درباره مسائل مربوط به همکاری احتمالی صحبت کرده است.

پیشنهاد جدید یووه به بارسلونا برای جذب ملو

سایت «فوتبال ایتالیا» خبر داد سران باشگاه یوونتوس از جذب آرتور ملو، هافبک برزیلی بارسلونا دست بردار نیستند. بیانکونری در جدیدترین پیشنهاد علاوه بر تقدیم پیانیچ در ازای جذب آرتورو ملو می خواهد ماتیا دی شیلیو، مدافعش را نیز در ضمن این انتقال به بارسلونا بدهد.

از دست ندهید...

رسانه‌های انگلیس احتمال می‌دهند که فصل 21-2020 لیگ برتر انگلیس پشت درهای بسته برگزار شود.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

مشکلات مالی در فوتبال و به خصوص بوندس لیگا به قدری جدی شده که بسیاری از باشگاه ها و کارشناسان معتقدند که قانون مالکیت در آلمان باید تغییر کند.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

یوونتوس حاضر است تنها در یک حالت پل پوگبا را به خدمت گیرد.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

ستاره مصری خط میانی بشیکتاش اسپور به تیم ترکیه ای برای ادامه همکاری چراغ سبز نشان داد.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399