منچستر برای رسیدن به سانچو، پوگبا را قربانی می کند

باشگاه منچستریونایتد حاضر است در راه به خدمت گرفتن جیدون سانچو حتی پل پوگبار را قربانی کند.
دوشنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

 حالا دیگر برای همه مشخص شده که منچستریونایتد چقدر به استخدام «جیدون سانچو» مهاجم جوان و انگلیسی بورسیادورتموند علاقمند است. در ماه ها و هفته های اخیر مرتب رسانه ها گزارش کرده اند که سران یونایتد در حال کار برای انجام پروژه تابستانی با خرید سانچو از زنبورهای وستفالن هستند.

شیاطین سرخ که در دوران مربیگری «سرآلکس فرگوسن» همواره از فورواردهای درجه یکی بهره گرفتند و سال ها در اوج، یکه تازی کردند، در سال های اخیر که اسطوره مربیگری، بازنشسته شده و جایش روی نیمکت مربیگری خالی بوده، از نظر قوای هجومی ناتوان عمل کرده اند.

طبق گزارش سان، یونایتدها برای بازگرداندن آن دوره طلایی، می خواهند با خرید گلزن 20 ساله ، قدمی محکم بردارند. آنها در این مسیر آنقدر به قابلیت های لژیونر دورتموند باور دارند که حتی حاضرند از پل پوگبا، هافبک فرانسوی خود نیز بگذرند.

روسای تیم الدترافوردی اکنون می دانند برای کشاندن سانچو به منچستر، باید حسابی دست به جیب شوند تا رضایت مدیران دورتموند را بگیرند. برای این منظور آنها حداقل به 100 میلیون پوند نیاز خواهند داشت و البته این رقم در سایه فروش احتمالی پوگبا به تیمی دیگر می تواند تامین شود.

منچستریونایتد برای حل معامله سانچو مشکلی دارد، زیرا برای ترغیب بوروسیا دورتموند برای توافق در فروش آن باید حداقل 100 میلیون پوند پرداخت کند. البته تیم پرافتخار جزیره از راه فروش جسه لینگارد، مارکوس روئو و پریرا هم می تواند پول تهیه کند. زیرا این نفرات نیز مشتریان قابل توجهی دارند.اخبار کوتاه

رونالد کومان در بیمارستان بستری شد

رونالد کومان سرمربی تیم ملی فوتبال هلند به دلیل مشکل قلبی در بیمارستان بستری شد.
کومان به دلیل مشکل قلبی در بیمارستانی در آمستردام بستری شده است.
بر این اساس راب جانسون مدیر برنامه‌های کومان اعلام کرد که شرایط مدافع سابق تیم ملی فوتبال هلند و سرمربی باشگاه‌های ساوتهمپتون و اورتون انگلیس پایدار شده است.
وی در حال حاضر هدایت لاله‌های نارنجی را برعهده دارد.

نخست وزیر ایتالیا مسابقات سری‌آ را لغو می‌کند

بنا به گزارش رسانه های ایتالیا وزارت ورزش این کشور به تیم های فوتبال مجوز داده تا تمرینات فردی خود از فردا آغاز کنند و تمرینات گروهی نیز با رعایت نکات بهداشتی برگزار شود.
اما نشریه « La Repubblica» ایتالیا امروز مدعی شد کونته، نخست وزیر ایتالیا می خواهد چهارشنبه آینده رسما لغو بازی های سری آ ایتالیا را به خاطر حفظ سلامت شهروندان و اهالی ورزش اعلام کند.

فرتونگن با تاتنهام تمدید می کند

تاتنهامی‌ها قصد دارند تا یان فرتونگن را حفظ کنند. طبق گزارش دیلی تلگراف، هاتسپر و بازیکن ملی پوش مذاکراتی از قبل برای ادامه همکاری انجام داده اند. براساس توافق صورت گرفته قرار است مدافع 33 ساله یک سال دیگر در تیم لندنی بماند. قرارداد کنونی بازیکن با تجربه تا پایان فصل جاری است.

گام نخست برای همکاری؛ سرمربی بایرن با سانه تلفنی گفت وگو کرد

بایرن مونیخ از مدت ها قبل در نظر داشت فوروارد ۲۴ ساله منچسترسیتی را در اختیار بگیرد. تیم آلمانی می‌خواست این بازیکن را در تابستان گذشته جذب کند. البته بعد از آنکه سانه دچار مصدومیت شدید پارگی رباط صلیبی شد، پروژه جذب وی با تأخیر زیاد همراه شد.
طبق اعلام روزنامه بیلد اولین گام برای همکاری با وی از طریق تماس تلفنی هانس دیتر فلیک ، سرمربی‌ تیم برداشته شده است. بر اساس اعلام این منبع خبری مربی مونیخی‌ها با وینگر تکنیکی منچستر سیتی به مدت یک ساعت گفتگوی تلفنی کرده و درباره مسائل مربوط به همکاری احتمالی صحبت کرده است.

پیشنهاد جدید یووه به بارسلونا برای جذب ملو

سایت «فوتبال ایتالیا» خبر داد سران باشگاه یوونتوس از جذب آرتور ملو، هافبک برزیلی بارسلونا دست بردار نیستند. بیانکونری در جدیدترین پیشنهاد علاوه بر تقدیم پیانیچ در ازای جذب آرتورو ملو می خواهد ماتیا دی شیلیو، مدافعش را نیز در ضمن این انتقال به بارسلونا بدهد.

از دست ندهید...

رسانه‌های انگلیس احتمال می‌دهند که فصل 21-2020 لیگ برتر انگلیس پشت درهای بسته برگزار شود.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

مشکلات مالی در فوتبال و به خصوص بوندس لیگا به قدری جدی شده که بسیاری از باشگاه ها و کارشناسان معتقدند که قانون مالکیت در آلمان باید تغییر کند.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

یوونتوس حاضر است تنها در یک حالت پل پوگبا را به خدمت گیرد.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

ستاره مصری خط میانی بشیکتاش اسپور به تیم ترکیه ای برای ادامه همکاری چراغ سبز نشان داد.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399