فرمول موفقیت رئال مادرید در پنجره نقل و انتقالاتی

باشگاه رئال مادرید برخلاف دیگر باشگاه های جهان در پنجره نقل و انتقالاتی مشکلی ندارد و می تواند فرمول موفقیت خود را عملی کند.
دوشنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

پنجره نقل و انتقالاتی تابستانی 2020 به علت ویروس کرونا بسیار کم رونق شده ولی تاثیر زیادی روی رئال مادرید نگذاشته است. لوس بلانکوس در پنجره های نقل و انتقالاتی بعدی روی ارلینگ هالند از دورتموند و ادواردو کاماوینگا از رن فرانسه تمرکز خواهد کرد.

به نقل از مارکا، فرمول موفقیت رئال مادرید در پنجره نقل و انتقالاتی امسال بازگشت ستاره های قرضی خود است که می تواند کمک شگرفی بگذارد. به گفته این رسانه اسپانیایی، ستاره های قرضی رئال که به 13 بازیکن می رسند اکنون 205 میلیون یورو ارزش دارند.

از این حیث اینترمیلان با 200 میلیون یورو در رده دوم، بارسلونا با 150 میلیون در رده سوم و چلسی با 126 میلیون یورو در رده چهارم قرار دارند. از این 13 بازیکن قرضی رئال، 9 بازیکن هستند که قیمتشان افزایش یافته است. اشرف حکیمی (دورتموند – 54 میلیون یورو)  و مارتین اودگارد ( رئال سوسیداد – 45 میلیون یورو) ارزشمندترین ستاره های قرضی رئال هستند.

چند بازیکن نیز ارزششان کمتر شده مثل آلوارو اودریوزولا که اکنون در بایرن مونیخ توپ می زند. قیمت مدافع اسپانیایی از 25 میلیون یورو به 16 میلیون یورو کاهش یافته است. همچنین بورخا مایورال، آدرین لونین و خورخه دی فروتوس جزو بازیکنانی هستند که ارزششان افت کرده است.

دنی سبایوس نیز می تواند با بازگشت به ترکیب رئال مادرید کمک حال زیدان باشد. ستاره ای که در آرسنال ابتدا خوب شروع کرد ولی به دلیل مصدومیت و عملکرد نه چندان خوب توپچی ها از سر زبان ها افتاد. با مشکلات اقتصادی پیش آمده پس از ویروس کرونا به نظر می رسد رئال مادرید به دلیل داشتن ستاره های قرضی خوب کمتر از بقیه آسیب ببیند و تیمی قدرتمند و سرحال را برای فصل آینده ببندد.اخبار کوتاه

رونالد کومان در بیمارستان بستری شد

رونالد کومان سرمربی تیم ملی فوتبال هلند به دلیل مشکل قلبی در بیمارستان بستری شد.
کومان به دلیل مشکل قلبی در بیمارستانی در آمستردام بستری شده است.
بر این اساس راب جانسون مدیر برنامه‌های کومان اعلام کرد که شرایط مدافع سابق تیم ملی فوتبال هلند و سرمربی باشگاه‌های ساوتهمپتون و اورتون انگلیس پایدار شده است.
وی در حال حاضر هدایت لاله‌های نارنجی را برعهده دارد.

نخست وزیر ایتالیا مسابقات سری‌آ را لغو می‌کند

بنا به گزارش رسانه های ایتالیا وزارت ورزش این کشور به تیم های فوتبال مجوز داده تا تمرینات فردی خود از فردا آغاز کنند و تمرینات گروهی نیز با رعایت نکات بهداشتی برگزار شود.
اما نشریه « La Repubblica» ایتالیا امروز مدعی شد کونته، نخست وزیر ایتالیا می خواهد چهارشنبه آینده رسما لغو بازی های سری آ ایتالیا را به خاطر حفظ سلامت شهروندان و اهالی ورزش اعلام کند.

فرتونگن با تاتنهام تمدید می کند

تاتنهامی‌ها قصد دارند تا یان فرتونگن را حفظ کنند. طبق گزارش دیلی تلگراف، هاتسپر و بازیکن ملی پوش مذاکراتی از قبل برای ادامه همکاری انجام داده اند. براساس توافق صورت گرفته قرار است مدافع 33 ساله یک سال دیگر در تیم لندنی بماند. قرارداد کنونی بازیکن با تجربه تا پایان فصل جاری است.

گام نخست برای همکاری؛ سرمربی بایرن با سانه تلفنی گفت وگو کرد

بایرن مونیخ از مدت ها قبل در نظر داشت فوروارد ۲۴ ساله منچسترسیتی را در اختیار بگیرد. تیم آلمانی می‌خواست این بازیکن را در تابستان گذشته جذب کند. البته بعد از آنکه سانه دچار مصدومیت شدید پارگی رباط صلیبی شد، پروژه جذب وی با تأخیر زیاد همراه شد.
طبق اعلام روزنامه بیلد اولین گام برای همکاری با وی از طریق تماس تلفنی هانس دیتر فلیک ، سرمربی‌ تیم برداشته شده است. بر اساس اعلام این منبع خبری مربی مونیخی‌ها با وینگر تکنیکی منچستر سیتی به مدت یک ساعت گفتگوی تلفنی کرده و درباره مسائل مربوط به همکاری احتمالی صحبت کرده است.

پیشنهاد جدید یووه به بارسلونا برای جذب ملو

سایت «فوتبال ایتالیا» خبر داد سران باشگاه یوونتوس از جذب آرتور ملو، هافبک برزیلی بارسلونا دست بردار نیستند. بیانکونری در جدیدترین پیشنهاد علاوه بر تقدیم پیانیچ در ازای جذب آرتورو ملو می خواهد ماتیا دی شیلیو، مدافعش را نیز در ضمن این انتقال به بارسلونا بدهد.

از دست ندهید...

رسانه‌های انگلیس احتمال می‌دهند که فصل 21-2020 لیگ برتر انگلیس پشت درهای بسته برگزار شود.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

مشکلات مالی در فوتبال و به خصوص بوندس لیگا به قدری جدی شده که بسیاری از باشگاه ها و کارشناسان معتقدند که قانون مالکیت در آلمان باید تغییر کند.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

یوونتوس حاضر است تنها در یک حالت پل پوگبا را به خدمت گیرد.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

ستاره مصری خط میانی بشیکتاش اسپور به تیم ترکیه ای برای ادامه همکاری چراغ سبز نشان داد.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399