ادعای یک شبکه خبری: انگلیسی ها به بازیکنان خارجی دستور بازگشت دادند

یک رسانه انگلیسی براساس یک سری شواهد شانس زیادی برای از سرگیری رقابت های لیگ برتر انگلیس قائل شد.
سه شنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹

در مورد آینده فصل جاری لیگ برتر انگلیس، تاکنون همه چیز در حد گمانه زنی خلاصه شده و تاریخی دقیق از سوی دولت و اتحادیه فوتبال اعلام نشده است.

البته در روزهای گذشته برخی رسانه های محلی گزارش کردند احتمال ادامه مسابقات فصل جاری وجود دارد و شبکه اسکای اسپورت نیز امروز خبرداد شواهدی در دست دارد که نشان می دهند لیگ بعد از پشت سرگذاشتن دوره کرونایی، از سرگرفته خواهد شد.

این شبکه اعلام کرد گزارشگرانش متوجه شدند باشگاه های انگلیسی به بازیکنان خارجی پرشمار خود که به کشورشان از هفته ها قبل رفته اند، خواسته اند به جزیره بازگردند. ظاهرا تیم لیگ برتری برای این نفرات زمان هم قائل شده اند و گفته اند حداکثر تا سه شنبه آینده باید در انگلیس و محل تیم خود حاضر باشند.

اسکای اسپورت افزود از طریق ارتباط با دولت انگلیس، پی برده مقامات مسئول با ازسرگیری مسابقات مخالفتی ندارند.به همین دلیل است که باشگاه ها به بازیکنان خود پیام بازگشت داده اند. البته همین جریان بازگشت بازیکنان ممکن است به سختی انجام شود. زیرا دولت می گوید هرکسی که به کشور وارد می شود، باید به مدت 2 هفته در قرنطینه بسر ببرد.

همچنین کاهش تعداد پروازها  به انگلیس، بازگشت بازیکنان را با چالشی مهم مواجه می کند. البته برای این مورد باشگاه ها به فکر اجاره جت های کوچک، برای رفتن و آوردن بازیکنان خود افتاده اند. با این حال باشگاه ها آگاه هستند که اگر قرارباشد از اواسط خرداد سال جاری، آنگونه که حدس زده می شود، بازی ها مجددا از سرگرفته شوند، بازیکنان حداقل به 3 هفته تمرین گروهی نیاز دارند که آماده شوند.

اما با توجه به مشکل بازگشت برای بازیکنان خارجی و نیز در نظر گرفتن قرنطینه 2 هفته ای حتی کار آماده سازی به دشواری انجام خواهد شد.اخبار کوتاه

رونالد کومان در بیمارستان بستری شد

رونالد کومان سرمربی تیم ملی فوتبال هلند به دلیل مشکل قلبی در بیمارستان بستری شد.
کومان به دلیل مشکل قلبی در بیمارستانی در آمستردام بستری شده است.
بر این اساس راب جانسون مدیر برنامه‌های کومان اعلام کرد که شرایط مدافع سابق تیم ملی فوتبال هلند و سرمربی باشگاه‌های ساوتهمپتون و اورتون انگلیس پایدار شده است.
وی در حال حاضر هدایت لاله‌های نارنجی را برعهده دارد.

نخست وزیر ایتالیا مسابقات سری‌آ را لغو می‌کند

بنا به گزارش رسانه های ایتالیا وزارت ورزش این کشور به تیم های فوتبال مجوز داده تا تمرینات فردی خود از فردا آغاز کنند و تمرینات گروهی نیز با رعایت نکات بهداشتی برگزار شود.
اما نشریه « La Repubblica» ایتالیا امروز مدعی شد کونته، نخست وزیر ایتالیا می خواهد چهارشنبه آینده رسما لغو بازی های سری آ ایتالیا را به خاطر حفظ سلامت شهروندان و اهالی ورزش اعلام کند.

فرتونگن با تاتنهام تمدید می کند

تاتنهامی‌ها قصد دارند تا یان فرتونگن را حفظ کنند. طبق گزارش دیلی تلگراف، هاتسپر و بازیکن ملی پوش مذاکراتی از قبل برای ادامه همکاری انجام داده اند. براساس توافق صورت گرفته قرار است مدافع 33 ساله یک سال دیگر در تیم لندنی بماند. قرارداد کنونی بازیکن با تجربه تا پایان فصل جاری است.

گام نخست برای همکاری؛ سرمربی بایرن با سانه تلفنی گفت وگو کرد

بایرن مونیخ از مدت ها قبل در نظر داشت فوروارد ۲۴ ساله منچسترسیتی را در اختیار بگیرد. تیم آلمانی می‌خواست این بازیکن را در تابستان گذشته جذب کند. البته بعد از آنکه سانه دچار مصدومیت شدید پارگی رباط صلیبی شد، پروژه جذب وی با تأخیر زیاد همراه شد.
طبق اعلام روزنامه بیلد اولین گام برای همکاری با وی از طریق تماس تلفنی هانس دیتر فلیک ، سرمربی‌ تیم برداشته شده است. بر اساس اعلام این منبع خبری مربی مونیخی‌ها با وینگر تکنیکی منچستر سیتی به مدت یک ساعت گفتگوی تلفنی کرده و درباره مسائل مربوط به همکاری احتمالی صحبت کرده است.

پیشنهاد جدید یووه به بارسلونا برای جذب ملو

سایت «فوتبال ایتالیا» خبر داد سران باشگاه یوونتوس از جذب آرتور ملو، هافبک برزیلی بارسلونا دست بردار نیستند. بیانکونری در جدیدترین پیشنهاد علاوه بر تقدیم پیانیچ در ازای جذب آرتورو ملو می خواهد ماتیا دی شیلیو، مدافعش را نیز در ضمن این انتقال به بارسلونا بدهد.

از دست ندهید...

رسانه‌های انگلیس احتمال می‌دهند که فصل 21-2020 لیگ برتر انگلیس پشت درهای بسته برگزار شود.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

مشکلات مالی در فوتبال و به خصوص بوندس لیگا به قدری جدی شده که بسیاری از باشگاه ها و کارشناسان معتقدند که قانون مالکیت در آلمان باید تغییر کند.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

یوونتوس حاضر است تنها در یک حالت پل پوگبا را به خدمت گیرد.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

ستاره مصری خط میانی بشیکتاش اسپور به تیم ترکیه ای برای ادامه همکاری چراغ سبز نشان داد.

نویسنده: آرمان امیراحمدی

تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1399